.

Se mnou přichází zákon

31. ledna 2013 v 21:20 | Lawiane |  Novinky v klubu
Zdravím čtenáře těchto stránek,

asi jste si povšimli, že blog za posledních pár dní prošel výraznou změnou - říkala jsem si, že po dvou letech už by nemuselo být úplně od věci předělat vzhled. A ne jen vzhled. O změnách méně viditelných tedy více v následujících řádcích.

Zaprvé - je méně pisatelů, adminů.
Vážení, pochopte, že lidé kteří už dávno zapoměli, že něco jako Klub Finofilů existuje a že se dokonce někdy dříve přihlásili k jeho spolutvorně, postě nemají dále v kolonce "Adminové" právoplatné místo. Tohle je dobrovolný spolek nadšenců a mě se nechce někoho přemlouvat slovy "Už dva měsíce jsi nic nenapsal, tak to koukej dohnat." Prostě, když si na psaní sami nevzpomenete a nebaví vás, tak to nemá cenu. Z autorů článků nás tu tedy zbyla polovina a brzy nám snad přibyde posila se jménem Majka, která ve Finsku strávila rok a jistě nám tedy bude mít co říct. :-)

Zadruhé - nové rubriky
Přidala jsem novou rubriku ohledně cestování. Myslím si, že je to důležitý bod. Lidí vyjíždějících do zahraničí s vlastní naplánovouanou cestou sále přibývá a informací není nikdy dost. Sama vím, jak jsem za ně někdy vděčná. Proto jsem se rozhodla sepsat takové "poradní" články ohledne cestování, ubytování a všeho, co by se vám mohlo hodit. Snad to někomu pomůže.
Dále přibyla rubrika s poetickým názvem Finsko skrze umění. Říkala jsem si, že by bylo fajn to tu občas odlehčit a nějak zpestřit. Myšlenka je taková, že rubrika patří jakékoliv vaší tvorbě, která se nějak týká Finska. Primárně by to mělo být od českých autorů, ale když najdu něco pěkného ve vodách celosvětového internetu, proč se napodělit, že? Hezké by bylo, kdybyste se zapojili i osobně. Tvořilo by to dojem, že jsme vážně fajn soudržná komunita! :D Jestli jste třeba namalovali nějakého finského hudebníka, šup se s ním a pochlubte se! (šup sem s ním chápejte jako = pošlete mi to na mail tarja.suomi@seznam.cz) Bylo by to milé.

Zatřetí - design zase a znova
Máme menu dlouhé jako týden před výplatou. Za to se omouvám, ale ty vlaječky to myslím dobře ospravedlňují, nebo ne? Hold jsem v tomto směru asi moc exaktní člověk a mám pocit, že by vše mělo mít svou specifickou rubriku a ta rubrika by měla mít své specifické místo v menu. Co naplat.

Začtvrté - obsah
V budoucnu bych chtěla ještě projít předešlé články, trochu je poupravit. Trochu pozvednout úroveň. Nemít tu články o knihách, které nejsou přečtené, nemít tu články přepapouškované z wikipedie a podobně. Taky více využívat vlastních fotek, vlastních zkušeností.
Uvedu příklad, že pokud píšu článek o nějakém městě, více se zaměřím na to, co pro vás může být důležité z pohledu turisty. Co je tam k vidění, jak se tam dotanete, co nevynechat v jeho okolí atd. Předpokládám, že vás to bude zajímat asi více než přesný výčet nárůstu jeho obyvatel za posledních deset let.

To je snad vše, co jsem vám chtěla prozatím sdělit ohledně organizačních důvodů. :-)
Na závěr ještě "průzkum trhu" aneb co na to říkáte? Myslíte, že změny jsou k lepšímu a líbí se vám nový vzhled? Popřípadě máte nějaký nápad na vylepšení obsahu, nějaké téma článků, které vám tu chybí?

Děkuji za pozornost
Lawiane
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | Web | 31. ledna 2013 v 21:29 | Reagovat

Všeobecná změna k lepšímu :).

2 András András | 4. února 2013 v 13:58 | Reagovat

Musím říct, že jako denní návštěvník je to celkem citelná změna, ale povedlo se ti to. Hlavně musím podotknout, že se mi líbí změna co se týče rubrik, je fajn tu najít něco takového. Klidně by sem mohl někdo přidávat i dění ze sportu ve Finsku.

3 Katrin Katrin | 4. února 2013 v 19:30 | Reagovat

Wow, krásný nový vzhled webu :-) A vůbec všechny změny a nápady :-)

4 Lawiane Lawiane | Web | 4. února 2013 v 21:42 | Reagovat

[2]: to jo, sport by bodl. Moje parketa to není a neorientuje se v tom, takže o tom ani nepíšu, ale kdyby se někdo našel, bylo by to fajn.

[3]: díky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama